List do Ciebie
List do Ciebie
Na świecie jest wiele wspaniałych i wartościowych kobiet, które wciąż czują się niedoskonałe. Odbierają sobie radość z bycia autentyczną, bo trudno im uwierzyć, że takie jakie są, są wystarczające. A przecież dokładnie takie są - piękne, wartościowe i przede wszystkim kompletne.
Czy w pogoni za czymkolwiek warto zatracić siebie? Tak piękną i tak ważną osobę? Nie będziesz czuła się dobrze ze sobą, jeśli prawdziwie nie obdarzysz siebie miłością. Bo jak czuć się dobrze, gdy tak naprawdę nie kocha się tej najważniejszej osoby - siebie?
CHCESZ TO ZMIENIĆ?
czytaj dalej
 • Anielski odczyt
  Anielskie karty dodają otuchy, pokazują, co jest ważne na ten moment i sprawiają, że patrzy się na wszystko inaczej ♡
  SPRAWDŹ TERAZ
 • Kurs Jak odkryć swoje powołanie
  Dowiedz się więcej o kursie, który odmieni Twoje życie ♡
  SPRAWDŹ KURS
 • Poznaj całą ofertę
  Poznaj całą ofertę ♡
  POZNAJ OFERTĘ

Warsztaty i wydarzenia

- SPOTKANIE W KOBIECYM KRĘGU - 

Zapraszam Cię do udziału we wspierającym kręgu kobiet, gdzie energia siostrzeństwa i serdeczności wypełni każdy kąt. Będziemy wspólnie celebrować swoją obecność, będziemy rozmawiać o tym, co dla nas ważne, będziemy dzielić się tym, co pragniemy wyrazić.

W serdecznym towarzystwie będziesz mogła być sobą w pełni. Nie musisz mieć na sobie ochronnej zbroi. Obdarz nas swoją autentycznością. Będziemy rozmawiać na tematy związane z życiem i głębią.

W trakcie spotkania będziesz mogła wylosować również przesłanie z Kart Kobiecości.

Ważne: Najbliższy krąg ma charakter otwarty. Jeśli jednak, podczas tego inspirującego spotkania ustalimy, że chcemy kontynuować spotkania w swoim gronie, ustalimy datę następnego kręgu, na którym spotkamy się w tym samym gronie kobiet.

Do zobaczenia.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE  - 

Miejsce: Warszawa, Międzylesie (dokładny adres zostanie przesłany na e-mail)
Data: sobota, 21 października.
Godziny: 11:00-15:00
Opłata za uczestnictwo: 100 zł
Zapisy: magdamilee@gmail.com