List do Ciebie
List do Ciebie
Na świecie jest wiele wspaniałych i wartościowych kobiet, które wciąż czują się niedoskonałe. Odbierają sobie radość z bycia autentyczną, bo trudno im uwierzyć, że takie jakie są, są wystarczające. A przecież dokładnie takie są - piękne, wartościowe i przede wszystkim kompletne.
Czy w pogoni za czymkolwiek warto zatracić siebie? Tak piękną i tak ważną osobę? Nie będziesz czuła się dobrze ze sobą, jeśli prawdziwie nie obdarzysz siebie miłością. Bo jak czuć się dobrze, gdy tak naprawdę nie kocha się tej najważniejszej osoby - siebie?
CHCESZ TO ZMIENIĆ?
czytaj dalej
 • Anielski odczyt
  Anielskie karty dodają otuchy, pokazują, co jest ważne na ten moment i sprawiają, że patrzy się na wszystko inaczej ♡
  SPRAWDŹ TERAZ
 • Kurs Jak odkryć swoje powołanie
  Dowiedz się więcej o kursie, który odmieni Twoje życie ♡
  SPRAWDŹ KURS
 • Poznaj całą ofertę
  Poznaj całą ofertę ♡
  POZNAJ OFERTĘ

Inspirujące plakaty do wnętrz

 
Piękne myśli to piękniejsze życie, dlatego stworzyłam serię plakatów z inspirującymi afirmacjami do wnętrz.  Wszystko, czym się otaczamy i wszystko, co do siebie mówimy ma na nas niebagatelny wpływ, dlatego warto udekorować swoją przestrzeń wyjątkowymi rzeczami, które będą radowały oczy i duszę. Wszystkie produkty, które tworzę są produktami, w które sama mocno wierzę i z których korzystam.  Jeśli chcesz podarować sobie lub bliskiej Ci osobie coś naprawdę pięknego i wyjątkowego sięgnij po niniejsze produkty. Wszystkie wzory plakatów znajdziesz poniżej.

Plakaty mają format A4. 

Cena:
 • Wybrany plakat w ramce 44 zł.
 • Plakat bez ramki:30 zł.
 • Plakat z opcją samodzielnego druku 23 zł (wybrany projekt zostanie przesłany na maila).
* W przypadku wariantu 1 lub 2 do ceny należy doliczyć koszt wysyłki. - SPRAWDŹ DOSTĘPNE WZORY I WYBIERZ SWOJE ULUBIONE -

Kliknij w wybrany wzór, żeby go powiększyć.

Plakaty z afirmacjami do wnętrzInformacje o produkcie:
Plakaty mają format A4. 

Cena:
 • Wybrany plakat w ramce 44 zł.
 • Plakat bez ramki:30 zł.
 • Plakat z opcją samodzielnego druku 23 zł (wybrany projekt zostanie przesłany na maila).
* W przypadku wariantu 1 lub 2 do ceny należy doliczyć koszt wysyłki. Zamówienie realizowane jest za pośrednictwem paczkomatów InPost lub Poczty Polskiej. 

_________________________________________________________________________________

Przedstawione powyżej projekty stanowią własność intelektualną ich kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie jest zabronione.