List do Ciebie
List do Ciebie
Na świecie jest wiele wspaniałych i wartościowych kobiet, które wciąż czują się niedoskonałe. Odbierają sobie radość z bycia autentyczną, bo trudno im uwierzyć, że takie jakie są, są wystarczające. A przecież dokładnie takie są - piękne, wartościowe i przede wszystkim kompletne.
Czy w pogoni za czymkolwiek warto zatracić siebie? Tak piękną i tak ważną osobę? Nie będziesz czuła się dobrze ze sobą, jeśli prawdziwie nie obdarzysz siebie miłością. Bo jak czuć się dobrze, gdy tak naprawdę nie kocha się tej najważniejszej osoby - siebie?
CHCESZ TO ZMIENIĆ?
czytaj dalej
 • Anielski odczyt
  Anielskie karty dodają otuchy, pokazują, co jest ważne na ten moment i sprawiają, że patrzy się na wszystko inaczej ♡
  SPRAWDŹ TERAZ
 • Kurs Jak odkryć swoje powołanie
  Dowiedz się więcej o kursie, który odmieni Twoje życie ♡
  SPRAWDŹ KURS
 • Poznaj całą ofertę
  Poznaj całą ofertę ♡
  POZNAJ OFERTĘ

Kobiecy Coaching

USŁUGA OBECNIE NIEDOSTĘPNA 

Kobiecy coaching jest drogą Twojego prawdziwego, autentycznego głosu do życia w spełnieniu. Każdy z nas ma swoje marzenia, które wołają o uwagę. Zamienione w cele, zyskują większą klarowność i możliwość spełnienia. 

Często samemu trudno uporządkować swoje myśli i wydobyć na powierzchnię głos prawdy - głos, który prowadzi nas przez życie. 

Rolą coacha jest towarzyszenie w drodze, wspieranie i autentyczna obecność. Poprzez zadawanie odpowiednich ukierunkowanych pytań, pomaga dotrzeć do źródła. Źródła Twojej mądrości, gdzie znajdują się wszystkie odpowiedzi.

Jaki coaching prowadzę? 
- oparty na autentyczności,
- z nakierowaniem na głos serca,
- uważny,
- subtelny,
- przebiegający w serdecznej atmosferze, pełnej zaufania i wsparcia.

Co powinnaś wiedzieć o coachingu? 
Ta metoda pracy nie jest formą terapii, nie oferuje gotowych rozwiązań i podpowiedzi, co powinnaś zrobić, ponieważ zakłada, że źródło wszelkiej mądrości masz w sobie. W zamian pomaga Ci odkryć własną sprawczość i dotrzeć do istoty tego, czego Ty chcesz. 

Praca coachingowa opiera się na pracy nad konkretnym celem, który chcesz mieć w swoim życiu. życia. Musisz być gotowa na to, by podczas sesji zaglądać do swojego wnętrza i tam, za pomocą pytań zadawanych przeze mnie, poszukiwać odpowiedzi.

Jak długo trwa proces?
Przeważnie jeden proces coachingowy trwa ok. 6 sesji. Pierwsze dwie sesje odbywają się w odstępie 7 dni. Kolejne odbywają się co 7 lub co 14 dni.

Jaki jest koszt sesji? 
Cena jednej sesji wynosi:

Gdzie odbywają się sesje?
Sesje odbywają się przez telefon, możesz więc być w zupełnie innym miejscu. Nie jesteśmy ograniczone miejscem spotkania.

Jak się zgłosić na coaching? 
Mailowo lub telefonicznie. Dane znajdziesz w zakładce kontakt.

Moje kompetencje: ukończyłam podyplomowe studia coachingu "Coaching w życiu i biznesie" w Menedżerskiej Akademii Nauk Stosowanych w Warszawie oraz "Job coaching" na SWPS. Wcześniej ukończyłam psychologię społeczną.  Przeszłam również swoje procesy coachingu.