List do Ciebie
List do Ciebie
Na świecie jest wiele wspaniałych i wartościowych kobiet, które wciąż czują się niedoskonałe. Odbierają sobie radość z bycia autentyczną, bo trudno im uwierzyć, że takie jakie są, są wystarczające. A przecież dokładnie takie są - piękne, wartościowe i przede wszystkim kompletne.
Czy w pogoni za czymkolwiek warto zatracić siebie? Tak piękną i tak ważną osobę? Nie będziesz czuła się dobrze ze sobą, jeśli prawdziwie nie obdarzysz siebie miłością. Bo jak czuć się dobrze, gdy tak naprawdę nie kocha się tej najważniejszej osoby - siebie?
CHCESZ TO ZMIENIĆ?
czytaj dalej
 • Anielski odczyt
  Anielskie karty dodają otuchy, pokazują, co jest ważne na ten moment i sprawiają, że patrzy się na wszystko inaczej ♡
  SPRAWDŹ TERAZ
 • Kurs Jak odkryć swoje powołanie
  Dowiedz się więcej o kursie, który odmieni Twoje życie ♡
  SPRAWDŹ KURS
 • Poznaj całą ofertę
  Poznaj całą ofertę ♡
  POZNAJ OFERTĘ

Tak Cię widzę swoimi oczami


 Stworzyłam tę usługę z potrzeby serca dla Ciebie i bliskich Ci kobiet. Dla tych, które zapominają jak są ważnie jak wiele wnoszą do świata, jak wiele przeszły i jaką miały w sobie siłę. Często nie doceniamy drogi, którą już przebyłyśmy - widzimy swoje braki, niedociągnięcia, nie dostrzegając mocnych stron, nie widząc swojej siły i piękna.

Usługa ~ Tak Cię widzę swoimi oczami ~ ma to zmienić .

Na czym polega?

W serdecznej, pełnej zaufania atmosferze opowiesz mi swoją historię, a ja napiszę ją na nowo - z uwzględnieniem całego Twojego potencjału i cudu jakim jest. Za każdym razem, gdy będziesz miała słabszy dzień, możesz wyjąć list pełen mocy i na nowo odkryć swoją moc i piękno. List piszę ręcznie dla Ciebie.

Jeśli chcesz podarować tak niezwykły prezent bliskiej Ci kobiecie - opowiedz mi jej historię, a ja uwzględniając cały jej potencjał, siłę i piękno napiszę dla niej piękne przesłanie, które prześlę na wskazany przez Ciebie adres.

Zapraszam .

Koszt: usługa nie jest dostępna

Zapisy: magdamilee@gmail.com (w tytule wiadomości wpisz "Tak Cię widzę swoimi oczami", zaś w treści wiadomości pozostaw dane kontaktowe, z numerem telefonu.)