List do Ciebie
List do Ciebie
Na świecie jest wiele wspaniałych i wartościowych kobiet, które wciąż czują się niedoskonałe. Odbierają sobie radość z bycia autentyczną, bo trudno im uwierzyć, że takie jakie są, są wystarczające. A przecież dokładnie takie są - piękne, wartościowe i przede wszystkim kompletne.
Czy w pogoni za czymkolwiek warto zatracić siebie? Tak piękną i tak ważną osobę? Nie będziesz czuła się dobrze ze sobą, jeśli prawdziwie nie obdarzysz siebie miłością. Bo jak czuć się dobrze, gdy tak naprawdę nie kocha się tej najważniejszej osoby - siebie?
CHCESZ TO ZMIENIĆ?
czytaj dalej
 • Anielski odczyt
  Anielskie karty dodają otuchy, pokazują, co jest ważne na ten moment i sprawiają, że patrzy się na wszystko inaczej ♡
  SPRAWDŹ TERAZ
 • Kurs Jak odkryć swoje powołanie
  Dowiedz się więcej o kursie, który odmieni Twoje życie ♡
  SPRAWDŹ KURS
 • Poznaj całą ofertę
  Poznaj całą ofertę ♡
  POZNAJ OFERTĘ

Modlitwy i Afirmacje

Każdy z nas miewa sytuacje, gdy potrzebuje wsparcia i prowadzenia. Potrzebujemy czuć się bezpiecznie i pewnie, wiedząc, że mamy opiekę siły wyższej. Poczucie opieki i ochrony sprawia, że wszelkie sprawy wydają się być łatwiejsze.

Z myślą o wszystkich, którzy tego potrzebują przygotowałam zestaw kart (online) z modlitwami i afirmacjami na różne życiowe sytuacje. Karty można mieć zawsze przy sobie (choćby w swoim telefonie) i wracać do nich tak często, jak to potrzebne.

W zestawie znajdują się karty na najczęstsze życiowe sytuacje i potrzeby, m.in.: Codzienna afirmacja na dobry dzień, afirmacja ochronna, pomoc w podjęciu ważnych życiowych decyzji, prośba do Archanioła Michała, karta dotycząca przebaczenia innej osobie, prośba o pomoc w ukazaniu życiowej drogi i inne. Poniżej znajdziesz okładki wszystkich kart.

- ZESTAW ZAWIERA -


Zamówienia: 
magdamilee@gmail.com
Karty wysyłane są na wskazany w zamówieniu adres mailowy, po zaksięgowaniu płatności.
Opłata za cały komplet wynosi 60 zł.

----------------------------------------------------------------------------------------------
Przedstawiony produkt w całości stanowi własność intelektualną - jego kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie jest zabronione.