List do Ciebie
List do Ciebie
Na świecie jest wiele wspaniałych i wartościowych kobiet, które wciąż czują się niedoskonałe. Odbierają sobie radość z bycia autentyczną, bo trudno im uwierzyć, że takie jakie są, są wystarczające. A przecież dokładnie takie są - piękne, wartościowe i przede wszystkim kompletne.
Czy w pogoni za czymkolwiek warto zatracić siebie? Tak piękną i tak ważną osobę? Nie będziesz czuła się dobrze ze sobą, jeśli prawdziwie nie obdarzysz siebie miłością. Bo jak czuć się dobrze, gdy tak naprawdę nie kocha się tej najważniejszej osoby - siebie?
CHCESZ TO ZMIENIĆ?
czytaj dalej
 • Anielski odczyt
  Anielskie karty dodają otuchy, pokazują, co jest ważne na ten moment i sprawiają, że patrzy się na wszystko inaczej ♡
  SPRAWDŹ TERAZ
 • Kurs Jak odkryć swoje powołanie
  Dowiedz się więcej o kursie, który odmieni Twoje życie ♡
  SPRAWDŹ KURS
 • Poznaj całą ofertę
  Poznaj całą ofertę ♡
  POZNAJ OFERTĘ

Odczyt z Anielskich kart


   Anielskie karty niosą ze sobą wielką mądrość i piękno. Dodają otuchy, pokazują, co jest ważne na  ten moment i sprawiają, że patrzy się na wszystko inaczej 
 .  

Jeśli czujesz, że to jest moment, by skorzystać z mądrości aniołów, zapraszam. Pamiętaj proszę, że nie są to typowe karty wróżebne - ich istotą jest ukazanie tego, co jest ważne dla Ciebie na ten moment. 

Chcesz dowiedzieć się jakie anielskie wieści chcą przekazać Ci Aniołowie? Zapisz się na pełny odczyt.

Odczyt przesyłam w formie spisanej lub nagranej. Może zawierać afirmacje, a także dodatkowe zadanie do wykonania dla Ciebie. Po otrzymaniu odczytu poczujesz się ukojona i otulona miłością. Na wiele rzeczy spojrzysz inaczej. 

Pamiętaj, że każdy przekaz jest bardzo indywidualny, nie ma dwóch identycznych anielskich odczytów.  Słowa, które otrzymasz, na pewno mają trafić do Ciebie, to właśnie Ty na nie czekasz  .

Odczyt odbywa się online. Aby go wykonać potrzebuję znać Twoje imię. Indywidualny, anielski odczyt przesyłam mailem, w formie PDF lub w formie nagrania dźwiękowego. Dzięki temu, w każdej chwili możesz do niego powrócić i  przeczytać zawarte w nim anielskie wskazówki.

Opłata za indywidualny anielski odczyt wynosi 200 zł.  

Możesz skorzystać również ze skróconego anielskiego odczytu, będącego Twoją wskazówką i drogowskazem w ważnych dla Ciebie sprawach ♥. Opłata za skrócony odczyt wynosi 130 zł.

Pełny odczyt wykonuję przy użyciu wielu talii anielskich kart jednocześnie.

Skrócony odczyt wykonuję przy użyciu jednej wybranej talii anielskich kart.


Zapisy:
 magdamilee@gmail.com (w tytule wiadomości wpisz Anielski odczyt - pełny lub Anielski odczyt - skrócony.