List do Ciebie
List do Ciebie
Na świecie jest wiele wspaniałych i wartościowych kobiet, które wciąż czują się niedoskonałe. Odbierają sobie radość z bycia autentyczną, bo trudno im uwierzyć, że takie jakie są, są wystarczające. A przecież dokładnie takie są - piękne, wartościowe i przede wszystkim kompletne.
Czy w pogoni za czymkolwiek warto zatracić siebie? Tak piękną i tak ważną osobę? Nie będziesz czuła się dobrze ze sobą, jeśli prawdziwie nie obdarzysz siebie miłością. Bo jak czuć się dobrze, gdy tak naprawdę nie kocha się tej najważniejszej osoby - siebie?
CHCESZ TO ZMIENIĆ?
czytaj dalej
 • Anielski odczyt
  Anielskie karty dodają otuchy, pokazują, co jest ważne na ten moment i sprawiają, że patrzy się na wszystko inaczej ♡
  SPRAWDŹ TERAZ
 • Kurs Jak odkryć swoje powołanie
  Dowiedz się więcej o kursie, który odmieni Twoje życie ♡
  SPRAWDŹ KURS
 • Poznaj całą ofertę
  Poznaj całą ofertę ♡
  POZNAJ OFERTĘ

Nie negocjuj ze swoim sercem...

Nie spychaj jego mądrości na dalszy plan.
Ono zasługuje na znacznie więcej 💗.
Tak często próbujemy zagłuszać swoje uczucia. Usprawiedliwiamy zachowania innych, tłumacząc sobie, że nam się wydawało...
Ktoś zachował się nie w porządku, ale tłumaczymy to, próbując nie dopuszczać do głosu zranienia, jakie wywołało to w nas samych. Czy naprawdę to, co się stało jest "nieważne"?
Czasem czegoś nie chcemy, tak bardzo, a mimo to, nie szanując swoich uczuć i potrzeb robimy to, by zadowolić innych. A co z Tobą? Czy to co odczuwasz jest nieistotne? Przecież jesteś najważniejszą osobą w swoim życiu. Czy nie warto stanąć po swojej stronie?
A wszystkie marzenia, które niosły ze sobą radość i poczucie lekkości - marzenia, które podpowiadało Ci serce. Co z nimi? Czy one też mają zostać zapomniane? Co w zamian chcesz sobie podarować?
Traktuj czule swoje serce. Traktuj siebie z miłością i szacunkiem 🙏. Daj się poprowadzić. Żyj w swojej prawdzie i autentyczności 🙌. Możesz zacząć już dziś. Teraz. W tym momencie.
Obiecaj sobie, że będziesz podążać za głosem swojego serca ✨.
Wieczorem połóż ręce na klatce piersiowej i wysłuchaj się w jego bicie. Pracuje dla Ciebie, nieustannie, odkąd jesteś na świecie. I będzie dla Ciebie pracować do końca. Twoje serce.