List do Ciebie
List do Ciebie
Na świecie jest wiele wspaniałych i wartościowych kobiet, które wciąż czują się niedoskonałe. Odbierają sobie radość z bycia autentyczną, bo trudno im uwierzyć, że takie jakie są, są wystarczające. A przecież dokładnie takie są - piękne, wartościowe i przede wszystkim kompletne.
Czy w pogoni za czymkolwiek warto zatracić siebie? Tak piękną i tak ważną osobę? Nie będziesz czuła się dobrze ze sobą, jeśli prawdziwie nie obdarzysz siebie miłością. Bo jak czuć się dobrze, gdy tak naprawdę nie kocha się tej najważniejszej osoby - siebie?
CHCESZ TO ZMIENIĆ?
czytaj dalej
 • Anielski odczyt
  Anielskie karty dodają otuchy, pokazują, co jest ważne na ten moment i sprawiają, że patrzy się na wszystko inaczej ♡
  SPRAWDŹ TERAZ
 • Kurs Jak odkryć swoje powołanie
  Dowiedz się więcej o kursie, który odmieni Twoje życie ♡
  SPRAWDŹ KURS
 • Poznaj całą ofertę
  Poznaj całą ofertę ♡
  POZNAJ OFERTĘ

Wszystkiego najlepszego w Dniu Kobiet ♥

 

 W Dniu Kobiet pragnę złożyć Ci najserdeczniejsze życzenia - wspaniała Kobieto/ Dziewczyno.

Pamiętaj, by doceniać siebie każdego dnia, cieszyć się swoim pięknem każdego dnia, ufać swojej intuicji każdego dnia, dostrzegać własną siłę każdego dnia.

Dzisiejszy dzień jest tylko przypomnieniem jak wspaniale być kobietą ♥. Tak naprawdę codziennie możesz celebrować nie tylko swoją kobiecość, ale również wewnętrzną mądrość,  piękno i urzekającą moc.

Troszcz się o siebie, kochaj siebie - otaczaj się tym, co dobre, wybieraj wyłącznie to, co Ci służy i na co naprawdę zasługujesz.

Stań się królową swojego życia, reżyserką własnej historii, a dla siebie samej - najwspanialszą i najprawdziwszą przyjaciółką.