List do Ciebie
List do Ciebie
Na świecie jest wiele wspaniałych i wartościowych kobiet, które wciąż czują się niedoskonałe. Odbierają sobie radość z bycia autentyczną, bo trudno im uwierzyć, że takie jakie są, są wystarczające. A przecież dokładnie takie są - piękne, wartościowe i przede wszystkim kompletne.
Czy w pogoni za czymkolwiek warto zatracić siebie? Tak piękną i tak ważną osobę? Nie będziesz czuła się dobrze ze sobą, jeśli prawdziwie nie obdarzysz siebie miłością. Bo jak czuć się dobrze, gdy tak naprawdę nie kocha się tej najważniejszej osoby - siebie?
CHCESZ TO ZMIENIĆ?
czytaj dalej
 • Anielski odczyt
  Anielskie karty dodają otuchy, pokazują, co jest ważne na ten moment i sprawiają, że patrzy się na wszystko inaczej ♡
  SPRAWDŹ TERAZ
 • Kurs Jak odkryć swoje powołanie
  Dowiedz się więcej o kursie, który odmieni Twoje życie ♡
  SPRAWDŹ KURS
 • Poznaj całą ofertę
  Poznaj całą ofertę ♡
  POZNAJ OFERTĘ

O mnie

Dziękuję, że tutaj jesteś  ❤. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.

Jestem autorką artykułów dla kobiet z zakresu rozwoju osobistego i tematyki beauty. Zamiłowanie do rozwoju i duchowości łączę z kreowaniem piękna. Uwielbiam upiększać otoczenie, a także wydobywać to, co najcenniejsze z drugiego człowieka. Doskonale wiem, że patrząc oczyma duszy można dostrzec jego prawdziwe piękno.

Z wykształcenia jestem psychologiem społecznym oraz coachem. Doświadczenie zdobywałam w mediach, a także w firmach z branży beauty, gdzie zajmowałam się m.in. wizerunkiem i komunikacją.

Obecnie pragnę skoncentrować się na konsultacjach indywidualnych dla kobiet, oferując im swoją pomoc w zakresie budowania i rozwijania kobiecych marek (m.in. ich wizerunku, komunikacji, wydobywaniu potencjału marki, podnoszeniu jakości). Jeśli więc nie wiesz jak pokazać światu swoją ofertę, potrzebujesz popracować nad jakością przekazu lub dopiero zaczynasz i chcesz, by ktoś pomógł Ci i podpowiedział, co jest ważne - umów się ze mną na konsultację.

Stałym fundamentem moich działań są unikalne usługi z zakresu rozwoju osobistego i duchowego. Z całego serca zapraszam Cię do skorzystania m.in. z indywidualnego odczytu z anielskich kart, kobiecych sesji rozwojowych, a także kursu, który pomoże Ci odkryć Twoje powołanie. Wszelkie szczegóły znajdziesz na tej stronie  ❤.

Życzę Ci wszystkiego najlepszego i zapraszam do niezapomnianej podróży.

Z miłością,
Magda