List do Ciebie
List do Ciebie
Na świecie jest wiele wspaniałych i wartościowych kobiet, które wciąż czują się niedoskonałe. Odbierają sobie radość z bycia autentyczną, bo trudno im uwierzyć, że takie jakie są, są wystarczające. A przecież dokładnie takie są - piękne, wartościowe i przede wszystkim kompletne.
Czy w pogoni za czymkolwiek warto zatracić siebie? Tak piękną i tak ważną osobę? Nie będziesz czuła się dobrze ze sobą, jeśli prawdziwie nie obdarzysz siebie miłością. Bo jak czuć się dobrze, gdy tak naprawdę nie kocha się tej najważniejszej osoby - siebie?
CHCESZ TO ZMIENIĆ?
czytaj dalej
 • Anielski odczyt
  Anielskie karty dodają otuchy, pokazują, co jest ważne na ten moment i sprawiają, że patrzy się na wszystko inaczej ♡
  SPRAWDŹ TERAZ
 • Kurs Jak odkryć swoje powołanie
  Dowiedz się więcej o kursie, który odmieni Twoje życie ♡
  SPRAWDŹ KURS
 • Poznaj całą ofertę
  Poznaj całą ofertę ♡
  POZNAJ OFERTĘ

Karty obfitości


Już są dostępne! Karty Obfitości ! Budujące przesłania pozwalające uleczyć swoje niekorzystne myśli, na temat zasługiwania na wszelkie dobra tego świata.

To nie jest tak, że jesteś gorsza od innych.
Nieprawdą jest, że innym coś się należy, a Tobie nie. Uwierz - jesteś warta wszystkiego! Wszystkiego, co dobre, piękne, budujące, wartościowe.

Karty szczególnie polecane są osobom, które:
 • mają za sobą trudną historię 
 • w przeszłości doświadczały braku
 • zmagają się z niskim poczuciem własnej wartości
 • nie wierzą, że zasługują na dobrobyt
 • są pełne obaw i wątpliwości.
Uwaga! Te karty nie są złotym środkiem na wszystkie problemy (zwłaszcza te, które powstawały latami) ale pierwszym krokiem do zmiany postrzegania swojej sytuacji.

Celem tych kart jest nabranie wiary i uświadomienie sobie, że naprawdę zasługujesz na więcej.

Nie znajdziesz tutaj afirmacji w stylu "leżę na białym piasku, pod palmami", choć te niewątpliwie do wielu mogą trafić. Zamiast tego, znajdziesz tutaj wspierające słowa, które stopniowo pomogą Ci oswoić się z myślami, że Ty (dokładnie Ty) tak samo jak każdy zasługuje na wszelkie dobra tego świata. 

Gdy zaczniesz coraz lepiej myśleć o sobie i Twojej sytuacji stopniowo Twoje życie zacznie zmieniać się na lepsze.

Uwierz, że Twoje życie zasługuje na piękną oprawę. 

Jak pracować z kartami?
 • Możesz codziennie losować przesłanie, do którego będziesz powracać myślami w ciągu dnia, powtarzając w myślach wylosowany przekaz.
 • Możesz losować kartę raz w tygodniu, a następnie - każdego dnia -  zapisywać  w notesie wybraną afirmację przez cały tydzień.
 • Możesz sięgać po karty, w chwilach, kiedy potrzebujesz, aby wesprzeć się budującymi słowami, które pozwolą Ci poczuć się dobrze i uwierzyć, że zasługujesz na wszystko, co dobre.
 • Możesz odkryć swój sposób na pracę z kartami ❤.

Informacje o kartach: 
- Talia zawiera 39 wspierających afirmacji, związanych z dobrym życiem i obfitością.
- Karty są niewielkich rozmiarów, dzięki czemu można je za sobą zabierać wszędzie i korzystać tak często jak jest to potrzebne,
- Do kart dołączony jest woreczek do ich przechowywania.
Cena kart wynosi 88 zł (plus koszt wysyłki).

Chcesz zamówić swoją talię? Koniecznie napisz na adres:
magdamilee@gmail.com, w tytule wiadomości wpisz Karty Obfitości.

Zrób pierwszy krok do dobrego życia - takiego, na jakie w pełni zasługujesz.----------------------------------------------------------------------------------------------
Przedstawiony produkt w całości stanowi własność intelektualną - jego kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie jest zabronione.