List do Ciebie
List do Ciebie
Na świecie jest wiele wspaniałych i wartościowych kobiet, które wciąż czują się niedoskonałe. Odbierają sobie radość z bycia autentyczną, bo trudno im uwierzyć, że takie jakie są, są wystarczające. A przecież dokładnie takie są - piękne, wartościowe i przede wszystkim kompletne.
Czy w pogoni za czymkolwiek warto zatracić siebie? Tak piękną i tak ważną osobę? Nie będziesz czuła się dobrze ze sobą, jeśli prawdziwie nie obdarzysz siebie miłością. Bo jak czuć się dobrze, gdy tak naprawdę nie kocha się tej najważniejszej osoby - siebie?
CHCESZ TO ZMIENIĆ?
czytaj dalej
 • Anielski odczyt
  Anielskie karty dodają otuchy, pokazują, co jest ważne na ten moment i sprawiają, że patrzy się na wszystko inaczej ♡
  SPRAWDŹ TERAZ
 • Kurs Jak odkryć swoje powołanie
  Dowiedz się więcej o kursie, który odmieni Twoje życie ♡
  SPRAWDŹ KURS
 • Poznaj całą ofertę
  Poznaj całą ofertę ♡
  POZNAJ OFERTĘ

Jak powstała strona Piękno Istnienia


  Gdybyśmy tylko potrafiły spojrzeć na wszystko oczyma duszy - jak odmienna byłaby wówczas definicja piękna. Przez całe życie poznajesz siebie, rozwijasz się, doświadczasz wzlotów i upadków. Być może na etapie życia, na którym obecnie się znajdujesz kompletnie w siebie nie wierzysz. Być może szukasz potwierdzenia swojej wartości u innych, zapominając jak pięknym i niepowtarzalnym człowiekiem jesteś. 

Przyszłyśmy na ten świat, by być szczęśliwe. Szczęście to wybór, którego w pewnym momencie należy dokonać. Życie może Cię sprawdzać, testować ale jeśli postanowisz, że będziesz szczęśliwa bez względu na okoliczności - okoliczności wkrótce dopasują się do Ciebie. Owszem bywają lekcje, nieraz bardzo trudne, z każdej z nich możesz jednak wynieść cenną wiedzę o sobie. 

Nigdy nie zapominaj o swojej wartości, o potencjale o światle i pięknie, które masz w sobie. Niezależnie, co o sobie teraz myślisz - masz je w sobie. Zaufaj swoim pragnieniom i podszeptom duszy. Zaufaj sobie.

Moja strona i usługi, które oferuję są dla Ciebie. Po to, byś odkryła to, co jest dla Ciebie najważniejsze. Byś dostrzegła swoją moc, piękno i potencjał, które niewątpliwie masz.


 ❤