List do Ciebie
List do Ciebie
Na świecie jest wiele wspaniałych i wartościowych kobiet, które wciąż czują się niedoskonałe. Odbierają sobie radość z bycia autentyczną, bo trudno im uwierzyć, że takie jakie są, są wystarczające. A przecież dokładnie takie są - piękne, wartościowe i przede wszystkim kompletne.
Czy w pogoni za czymkolwiek warto zatracić siebie? Tak piękną i tak ważną osobę? Nie będziesz czuła się dobrze ze sobą, jeśli prawdziwie nie obdarzysz siebie miłością. Bo jak czuć się dobrze, gdy tak naprawdę nie kocha się tej najważniejszej osoby - siebie?
CHCESZ TO ZMIENIĆ?
czytaj dalej
 • Anielski odczyt
  Anielskie karty dodają otuchy, pokazują, co jest ważne na ten moment i sprawiają, że patrzy się na wszystko inaczej ♡
  SPRAWDŹ TERAZ
 • Kurs Jak odkryć swoje powołanie
  Dowiedz się więcej o kursie, który odmieni Twoje życie ♡
  SPRAWDŹ KURS
 • Poznaj całą ofertę
  Poznaj całą ofertę ♡
  POZNAJ OFERTĘ

Podróż do siebie prawdziwej - sesje terapeutyczne

Sesje terapeutyczne 

Sesje dają okazję przyjrzeć się sobie i ważnym dla Ciebie sprawom. Podczas sesji, możesz zająć się ważnym dla Ciebie obszarem, dotrzeć do prawdy, do głębi, do siebie prawdziwej. W trakcie naszej rozmowy masz przede wszystkim okazję spotkać się ze sobą, by odkryć na nowo to, co jest ważne. Dzięki temu lepiej zrozumiesz siebie, wzrośnie Twoja samoakceptacja i miłość do siebie. Nadasz zupełnie nową jakość ważnym dla Ciebie sprawom. 

Sesja odbywa się przez telefon. Dzięki temu możesz w zaciszu domowym lub w dowolnym miejscu zadbać o siebie i swoje potrzeby.

Zapraszam  ❤.

Koszt jednej sesji wynosi: 220 zł/60 minut lub 120 zł/30 minut.

Zapisy: magdamilee@gmail.com (w tytule wiadomości wpisz "Podróż do siebie prawdziwej", zaś w treści wiadomości pozostaw dane kontaktowe, z numerem telefonu).